Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: Remains, spolszczenie
#24
(10-03-2019, 15:51)Draconager napisał(a): Z całym szacunkiem do was i waszej pracy, zdaję sobie sprawę z tego że robienie tłumaczeń nie jest lekką robotą (ja sam robię przekłady animacji i piosenek MLP na nasz język) a w tej grze jest masa tekstu ale odnoszę wrażenie że brakuje wam osoby do wyszukiwania błędów. Bez urazy, to tylko moja kulturalna opinia, nie hejt.

Właściwie jest to prawda, nie było takiej osoby. Cóż, dużą część tego tłumaczenia robiła jedna osoba; ja. I nie jest to przesadzone mniemanie o sobie jak u Trixie, a, niestety (bo kurcze tak mi się pod koniec nie chciało xd), prawda - Esperant i Kraples zrobili maksymalnie jakieś 10% tego tłumaczenia. Duża liczba błędów i tak była zniwelowana szybko przez robienie całości w dokumencie gugla i niwelowaniu tam literówek i błędów, które algorytmy zaznaczyły. W obliczu wiadomych błędów, i braku wiedzy jak je znaleźć postawiłem na sprawdzone rozwiązanie wszelkich twórców ze Steamowego wczesnego dostępu - czyli „Zgłoście, poprawimy w następnej wersji".

I jak widzę, nie był to najgorszy wybór. Sam dużej ilości zgłoszonych błędów nie znalazłbym do dziś. I spokojnie, nie urazimy się xd.  Właściwie, to co powiedziałeś to tylko prawda, i nic ponadto. 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout Equestria: Remains, spolszczenie - przez Ziemniakford - 10-03-2019, 16:21



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości