Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: Remains, spolszczenie
#14
(03-03-2019, 17:20)Draconager napisał(a): - wiem że ręcznie robiona brzmi dziwnie ale kopytorobiona wcale nie lepiej dlatego proponuję dać "kopytnie wykonana" lub "kopytnej roboty"
- "premia do skradania" jest spoko
- tekst jest ok ale trzeba go poprawić (nawet zaproponowałem poprawniejszą wersję)
- uważam że jeśli jest "vault-stable" to powinno przenieść się to na "krypto-stajnia" i zachować te formę. Konsekwencja ważna rzecz.
• Z „kopytnej roboty" jest jeszcze jeden problem, długość. Przy standardowej rozdzielczości, w jakiej uruchamia się gra (nie jest to pełny ekran) już przycina niektóre dłuższe nazwy ze spolszczenia. Możliwe, że jakbym miał wydłużyć w ten sposób nazwy, wcale by te bronie kopytnej roboty wycięło. I choć nie wiem ile osób gra w standardowej rozdzielczości, to jednak wolę się przed takimi przycinkami zabezpieczyć.
• To ok, zrobię premie do skradania.
• edit: jednak niezbyt, bo premia do skradania to co innego niż premia stealth, bo to bardziej kamuflaż, pomyślę nad tym w domu, pewnie dam "premia do kamuflażu"
• No ok
Dobra, poprawione, tylko jeszcze datę zaktualizować w pierwszym poście
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout Equestria: Remains, spolszczenie - przez Ziemniakford - 03-03-2019, 22:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości