Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#81
Cześć Smile Jestem Green i powiem tylko tyle : Podoba mi się ten fan fick Smile
Może niektórzy będą marudzić ale osobiście zawsze chciałem zobaczyć jak wyglądają przygody z perspektywy osoby słabszej nie będącej rozwalającej wszystko Blackjack ( która jest najlepsza) ani będącej specem od technologii takim jak LitlePip Smile Jeśli chodzi o kompanów to do doktorka i gula nie mam zbytnich uwag - " Szlak czekam tylko aż przeczytam KIM jest ten gul chcę poznać jego historię kurczę czemu nie ma więcej bohaterów guli w fallout equestii !!! ( pamiętam o Derpy !) Co do doktorka to wydaje mi się na razie spójny. Niemiecki doktor - opanowany i spokojny w każdej chwili. Z Minigunem ... tak to była drobna przesada ale szybko go stracił więc można pominąć ten minus. Ale muszę przyznać, że mam dość "Tej co została zgwałcona" - nawet nie wiem czy chcę pamiętać jej imienia ... szczerze to instynkt poszukiwacza mówi mi, że albo ona zginie albo weźmie się w garść i zrobisz, z niej dobre wsparcie dla drużyny Smile ... Ale to tylko moje zdanie ... ogólnie czekam na następne rozdziały Smile
Odpowiedz
#82
Rozdział 8 Już tu jest! <3
Odpowiedz
#83
[Obrazek: brbbk.jpg]
Odpowiedz
#84
Samir? A ja mam pytanie formalne Smile Może już się domyślasz, ale poproszę cie wprost o zgodę na przeczytanie tego na głos :d Kiedyś na konfie GG pisałeś niby, że nie rzucasz się, jeśli ktoś bez pytania tłumaczy to na Angielski[ Chyba o to wtedy chodziło ]. Więc mógłbym założyć, że nie miał byś nic przeciwko, ale wole zapytać Smile

BTW. Na MLPPL myślą w temacie, że porzuciłeś to Unhappy
Odpowiedz
#85
Nie myślą. Poprawiłem ich tam. Możesz lektorowac, ale ogranicz się tylko do tego. Wiem ze jak coś ciszę podoba to robisz się silnym zwolennikiem, ale daj tez innym się wykazać poza lektorskie.
Odpowiedz
#86
Nie tylko jak mi się podoba. Inaczej nie byłbym praworządnym człowiekiem. Gdybym był selektywny, co jest a co nie jest... I... Chyba tylko RAZ w zapowiedzi do serii, wypowiedziałem się, że fik jest naprawdę dobry i polecam go. Jako lektor staram się NIE OCENIAĆ FIKÓW, które czytam. Bo to nie moja rola, Samir.

Ale ogólnie UNI FoE mi się spodobało.
Odpowiedz
#87
Jak to nie twoja?
Czytasz fika. I do tego otwarcie.
Twoim zadaniem jest czytać fika na głos, tak jak moim jest tłumaczyć fika, a jeszcze kogoś innego pisać o nim recenzje lub dopiski, ale oni wszyscy mają prawo do komentowania fików.
Komentować fika nie powinni ludzie, którzy go nie czytali
Nie komentuję go.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#88
(10-12-2015, 20:24)Kinro napisał(a): Jak to nie twoja?
Czytasz fika. I do tego otwarcie.
Twoim zadaniem jest czytać fika na głos, tak jak moim jest tłumaczyć fika, a jeszcze kogoś innego pisać o nim recenzje lub dopiski, ale oni wszyscy mają prawo do komentowania fików.
Komentować fika nie powinni ludzie, którzy go nie czytali
Nie komentuję go.

CZYTAĆ na głos/Lektorować Smile Ale nie OCENIAĆ. Fronczewski nie oceniał np Harrego Pottera w nagraniu, a przynajmniej nie słyszałem tego, czy Harry jest dobry czy nie. Inny przykład... Nie mogę np zmienić wulgaryzmów, na słowa lżejsze. Bo w MOJEJ OCENIE, to jest złe.

Oczywiście inna sprawa, że jako czytelnik, mogę dać komentarz Smile Ale NIE podczas czytania Smile O to mi chodziło. Staram się być neutralny wobec dzieła, które aktualnie czytam. Nie udzielać w nagraniu jakiegoś super entuzjazmu dla niego, ze go wychwalam czy coś. A JEŚLI JUŻ, to w posłowiu od Lektora. Ostatnio chyba w Sinsie to zrobiłem. No i chyba w zapowiedzi Pink Eyes właśnie.
Odpowiedz
#89
No podczas czytania nie, ale kto tu o tym mówi
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#90
Jasna cholera Unhappy Jak ja nienawidzę "Prancuskiego"! Toż to zmora. Męczyłem się już tym przy postaci Curacao z Crisisa: Equestrii Unhappy
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości