Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa wersja forum.
#11
To da się zrobić, ale niestety, za każdym razem jak byś wszedł do nowego działu lub coś zmienił to by go restartowało.
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#12
Popieram przedmówce. Muzyczka najlepsza Grin
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz
#13
A da się zamontować włącznik? muza leci na żądanie i wyłącznie na głównym więc nie było by problemów z restartami ścieżki.
Odpowiedz
#14
Tak w sumie, to poza brakiem niektórych części interfejsu, to poprawa wyglądu forum wcale mu nie zaszkodziła Happy Dobrze jest, tylko zaczekać na kilka poprawek i będzie git Tongue 
Odpowiedz
#15
Zauważyłem, że na urzadzeniach mobilnych (A przynajmniej na moim telefonie z okresu smartfonów pierwotnych) nie działa shoutbox. Niby jest okienko, ale nic nie ma do przeczytania i piisanie na nim nic nie daje. Nue wiem, czy to u mnie, czy co... Mógłbyś sprawdzić, o co chodzi, Marku?
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#16
Ja mogę z telefonu pisać. Jaki masz telefon i co na nim za system trzymasz? Potem zerknę czy nie można czegoś z tym zrobić.
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#17
Przydałoby się też dodać daty( albo godzinę chociaż) do wpisów w shiitboxie
Odpowiedz
#18
Po prawej stronie od shouta dzień i godzina wysłania powinny być perfekcyjnie widoczne...
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#19
Ok widzę mój błąd. Po prostu wystarczy przesunąć suwak shitboxu... Skąd się on tam wziął?
Odpowiedz
#20
Z otchłani. Nowy design forum skrywa wiele tajemnic...
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości