Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: Kroniki Ditzy Doo - Tłumaczenie
#21
Co do Pink Eyes to Kingu ma rację. Próbowałem się zabrać za tłumaczenie tego fica, ale dałem sobie spokój już na pierwszym rozdziale Grin
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
Odpowiedz
#22
Ano wiem! Coś do walenia sobie w głowę mam akurat, spróbować zawszę mogę Happy
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#23
Im więcej FoE tym lepiej! Grin

Czekam, aż ktoś przetłumaczy FoE Heroes bo podobno fajne ;-;
Odpowiedz
#24
Dzisiaj mam zamiar się zabrać za czytanie FoE:Herose i jeśli mi się spodoba to kto wi, może zacznę tłumaczyć Tongue
BTW. FireDast, możesz oszacować kiedy przetłumaczysz kolejny rozdział?
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
Odpowiedz
#25
Jeszcze na to troszeczkę za wcześnie... Nie chcę znów przekładać... Ale staram się pracować jak to ktoś określił raz... "Maszynowo" Evil Grin
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#26
Niestety, przez ostatni brak internetu nie mogłem za dużo tłumaczyć ( Jedyny dostęp miałem z telefonu, a tłumaczenie jakiekolwiek na telefonie... Katorga... ). Ogólnie chodziło o to że Orange ubzdurał sobie, iż nie płaciliśmy rachunków i mamy zadłużenie na 800 zł... Pomimo że je płaciliśmy, no ale mniejsza.. Doliczyć to do opóźnień... Ale niedługo powinienem skończyć... Gdzieś tak tydzień / półtora... Życzcie powodzenia.
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#27
Powodzenia.
Dobrze że to tłumaczysz
Jam jest Horus, stworzony przez Najstarszych Bogów.
Jam sprowadził Khaos.
Jam jest niszczyciel wszechrzeczy.
Jam jest tym, który pragnął dobra.
I przyniósł zgubę pałacowi swej woli.
Los mój jest losem tych, którzy podążają wężową ścieżką.
Odpowiedz
#28
Powodzenia. Pomyślnych wiatrów. Niech Celestia nad tobą czuwa, a Luna otacza opieką. Smile
Odpowiedz
#29
Posłańca ze złymi wieściami się zabijało... No ale nie ważne, jestem już przy końcu, ale ostatnio zdrowie średnio dopisuje, nie mam pojęcia co mi jest ale dobrze to ja się nie czuję... Sorki za brak wieści taki dłuższy, ale ogólnie średnio ostatnio daję radę przy komputerze siedzieć.. Aktualnie nie mogę powiedzieć kiedy dokładnie skończę, ale jak już uda mi się kilka dni z rzędu dopełznąć do komputera, to będzie dobrze. ( Powinienem to już dawno skończyć, sorka.. )
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz
#30
Fuck! Staram sie o koniec... Ale nie mialem sil, 10 dni wakacji i po tym wydaje nastepne, malo mi juz zostalo, wybaczcie za te obsuwy i brak wieści... No i braki w watku...
[Obrazek: 14981-1-1334472070.gif]

Do wypuszczenia w świat "Rozdział 5 - Dziedzictwo" KDD: 10.268 słów + korekta bez korekty.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości